A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Wszystkie forumowe ankiety.

Czy Edyta powinna jeszcze raz spróbować swych sił na arenie międzynarodowej?

tak - ma predyspozycje i duże szanse (do trzech razy sztuka)
22
71%
nie - jest już za późno, powinna skupić się na karierze w Polsce
8
26%
nie mam zdania
1
3%
 
Liczba głosów: 31

Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Marrcino »

-A gdybyś miała szansę jeszcze raz stanąć na scenach międzynarodowych?
-Dziś mam wiedzę większą niż wtedy i gdyby nie zabrakło mi zdrowia, myślę, że potrafiłabym stanąć na wysokości zadania.
Cytat ten jak i artykul plotkowy zainspirowal mnie do zalozenia ankiety. :D

:diva:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: grzechoo »

Tak, ale tylko pod warunkiem, że miałaby przy sobie kogoś takiego jak np Clive Davis
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: vanity »

to proste- nie! mówi o stanięciu na wysokości zadania, a sama nie potrafi zrobić nic w kierunku promowania swojej muzyki. zamknięte koncerty, "kulejący" menadżer, robienie szumu nie piosenką a strojem, czy wywiadem tradycyjnie prywatnym. nie wiem gdzie ona tę wiedze niby nabyła, jeśli zawodowo cofa się cały czas.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Marrcino »

heh chyba sie pospieszylem z ta ankieta bo dalej Edyta mowi ze ma juz tyle milosci ze to jej wystarczy 8)

ja chcialbym aby Edyta nagrala jeszcze jakas dobra anglojezyczna plyte niekoniecznie z parciem na szklo ale taka EG 2 :d
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: martis »

Edyta ma szanse ale jej sie nie chce O!
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Anu$$ia »

Jeżeli Edyta by chciała to pewnie by spróbowała :) Ja jestem na tak :d Niestety nie możemy decydować za Edi....
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Ayula91 »

nie ma odpowiedzi ktora ja bym wybrala...
wedlug mnie nie, bo osiagnela i tak zaskakujaco duzo i nie musi udowadniac po raz setny ze jest warta wielkiej kariery... nie udalo sie - trudno... moze dzieki temu nie stala sie taka rozkapryszona gwiazda jaka robia z niej gazety i portale??
chociaz nie, Edi zawsze jest byla i bedzie wspaniala ciepla i kochana:)
nie nie nie nie nie nie musi startowac na arenie miedzynarodowej!
Edi spiewa dla milosci a jak przyznala w Vivie ma jej tyle ze nie porzebuje wiecej to co ma wypelnia ja po brzegi
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11047
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Aro »

Opcja druga. Jest już za późno. Niestety nie ma już szans...
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: ja30 »

zaznaczyłem tak ale czy napewno? moze moze.....
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Magda M »

na pewno za późno nie jest. Nigdy nie jest za późno. Gdyby podjęła współprace z KIMŚ mądrym to mogłaby zawojować świat na przekór wszystkim. Ale czy to konieczne? Mi się wydaje że Edyta nie marzy i nawet nie potrzebuje być znana na "arenie" międzynarodowej. Jest jej dobrze tak jak jest. .. Mi osobiście też nie zależy na tym żeby była znana w USA, chciałabym jednak dostać czasem jakiś prezent od losu w postaci np.:
Marrcin pisze:EG 2


Pytanie brzmi czy Edyta by chciała bo to w końcu powinna byc jej decyzja a nie nasza :P Ja nie zaznaczam żadnej opcji bo żadna mi nie pasuje. ...

Moja opcja:

- tak, pod warunkiem że ona sama jest zdeterminowana by się tego podjąć. Poza tym kupuje płyty w Polsce więc "polska kariera" też mnie zadowala. 8P

Ciekawe co na to Edyta? :>
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: DeathlySilence »

-A gdybyś miała szansę jeszcze raz stanąć na scenach międzynarodowych?
-Dziś mam wiedzę większą niż wtedy i gdyby nie zabrakło mi zdrowia, myślę, że potrafiłabym stanąć na wysokości zadania.
vanity pisze:to proste- nie! mówi o stanięciu na wysokości zadania, a sama nie potrafi zrobić nic w kierunku promowania swojej muzyki. zamknięte koncerty, "kulejący" menadżer, robienie szumu nie piosenką a strojem, czy wywiadem tradycyjnie prywatnym. nie wiem gdzie ona tę wiedze niby nabyła, jeśli zawodowo cofa się cały czas.
Smutne, ale prawdziwe.
Edyta na pewno nauczyła się wiele - życiowa mądrość, o której śpiewa Maryla Rodowicz.
Przeraża mnie jedno - pomimo 'niby' wiedzy jaką posiadła, spłyca swój wypracowany przez lata status do 'rangi' pseudo gwiazdek.
Niestety ta pasja bycia celebrytą wchodzi Edzi w krew - czuje się w tym bagienku jak ryba w wodzie - ba, delfin (choć to ssak) - pięknie prezentuje się i w zestawieniu z innymi celebrytami, wypada nieporównywalnie korzystnie. Tylko pytanie - czy równamy w dół, czy w górę.
I jak pisze Vanity - nic nie wskazuje na to, że korzysta z wiedzy, którą nabyła, by zawodowo doścignąć koleżanki z podwórka, już nie mówiąc o tych spoza niego.
Nie chodzi o rywalizację, tylko wykorzystanie potencjału, nie marnowanie talentu - sięganie gwiazd kiedy jest to możliwe, a nie wychodzenie na scene po 20 latach i siadanie na tronie jak na nocniku (Violetta Villas).
Nic Edycie nie da się narzucić - znamy Jej stanowisko - daje tyle ile chce itp. Z tym fan, słuchacz, czy inny konsument Jej muzyki nie ma prawa walczyć - niczego narzucać - oprócz wyrażenia opini. Natomiast siłą napędową w tym ukłądzie trybików, powinien być manager - Darek zdziałał cuda w Jej życiu osobistym, też i artystycznym - bo w końcu się coś ruszyło. Niestety choroba zwolniła rozpędzającą się lokomotywę. Stwierdzenie, że nie ma sie planów artystycznych na przyszłość odczytać można w dwojaki sposów ('znając' Edytę) - albo lokomotywa znów stoi i wprawienie jej w ruch zajmie znów wiele czasu managerowi by ją ruszyć, lub jest to kolejna gra na uczuciach słuchaczy.
Gdyby znów miała te 18, czy 20 lat i dzisiejszą wiedzę, chyba nie zafascynowałaby mnie.
Postawię tezę dość obrazoburczą. Jeśli już jesteśmy przy formie wypowiedzi gdybającej.
Muzyka byłaby dopełnieniem ogólnego 'halo' wokół niej (jak ma to miejsce na ten czas) - coś na wzór 5 oktawowej Paris Hilton. Muzyka fascynuje, choć jest jej jak kot napłakał. Natomiast wrażeń pozaartystycznych jak w wesołym miasteczku.

W ogóle nie wiem jak ma się ta moja wypowiedź do tematu - odleciałem od wątku rykszetem.

Nie mam zdania.
Serce mówi - czemu nie. Rozsądek - samo nie. Ogólne poczynania Edyty na dzisiejszy czas - w ogóle nie.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:coś na wzór 5 oktawowej Paris Hilton.
cóż to za dziwny oksymoron!? :shock: :lol3:
DeathlySilence pisze:Serce mówi - czemu nie. Rozsądek - samo nie. Ogólne poczynania Edyty na dzisiejszy czas - w ogóle nie.
Chyba pozostaje mi się z Tobą zgodzić.
DeathlySilence pisze:W ogóle nie wiem jak ma się ta moja wypowiedź do tematu
no... ona się nie ma :lol3:
DeathlySilence pisze:Gdyby znów miała te 18, czy 20 lat i dzisiejszą wiedzę, chyba nie zafascynowałaby mnie.
na szczęscie (!) takiej opcji nie ma / nie było!
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: DeathlySilence »

Magda M pisze:Poza tym kupuje płyty w Polsce więc "polska kariera" też mnie zadowala.
Dokładnie. Zależy nam wszystkim na muzyce - więc kwestia podwórka jest już drugorzędną sprawą.

Cieszy mnie, że kogoś (MagdęM) rozbawiłem. :-)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Magda M »

wole śmiech niż płacz nad rozlanym mlekiem. Świat mi się nie zawalił, myśle że Tobie też nie.. ;)
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: A gdyby miała jeszcze jedną szansę?

Post autor: Łukasz »

Z Dareczkiem na pewno zawojuje cały świat. 8) I stylistkami.
ODPOWIEDZ